Bizim yetenekli Masaj Hizmeti uzmanlarımız sayesinde tüm gerginliğiniz üzerinizden kaybolacaktır. Masaj hizmeti sunan uzmanlarımız sayesinde rahatlayacak ve içinizde şımarmış, neşeli duygular olacaktır. Konya Huzur Masaj; güzellik ve rahatlama gibi bir dizi hizmetler sunar. Biz Özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için çalışıyoruz, iyi hizmet sunmayı tahhüt ediyoruz.
Biz masaj hizmetleri ve cilt bakımınız için buradayız. Konya Huzur Masaj ve Cilt bakım merkezi vücudunuzu şımartmak ve ruhunuzu rahatlatmak için tüm ayrıntılara özen göstererek oluşturuldu. Tüm personelimiz sadece hizmet alanlarında eğitimli değil, aynı zamanda azami konfor, nezaket ve bakım konusunda da eğitimlidirler. Ne olursa olsun, bir kış gününde ya da bir bahar gününde Konya Masaj Merkezimizde modern bir vaha bulmanızı umuyoruz.

Masajlar

Bizim masajlar, kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak için seçilen masajlardır. Masaj Hizmetlerimiz; duygusal ve fiziksel stres rahatlatması için Aromaterapi içerir. Sıcak havlu ve teatment talimatlardan sonra masaj deneyimini tamamlarsınız.

İsveç Masajı

Uzun vuruşlar ve yoğurma içeren Klasik Avrupa masaj tekniklerinden oluşur. Tam bir vücut masajı, vücudunuzun gevşemesine ve dolaşımın iyileştirilmesini teşvik eder. İlk ziyaretçilerimize tavsiye ettiğimiz masaj çeşididir.

Spor Masajı

Belirli kas gruplarına odaklanarak, sıkıştırma ve çapraz fiber tekniği kullanılarak yapılan canlandırıcı masaj çeşididir. Spor aktiviteleri sonrasında ortaya çıkan ağrı ve sancıları hafifletmek için yardımcı olur. Bir Golf ve ya tenis günü sonrası için mükemmel hizmettir.

Derin Doku

Kronik stres ile sınırlı odaklı derin basınç bültenleri alanlarındaki gerginliği ve yorgunluğu eritip, yok eden masaj çeşididir.

Refleksoloji Masajı

Ayak ve ellerde yoğunlaşan eski bir Şark Tekniğidir. Ağrıları gidermeye, gevşemeye ve vücutta dolaşımı artırmak için belirli bölgelere uygulanır.

Bizim masaj tedavi hizmetlerimiz eller ve ayaklar için gözardı edilmeyecek harikaları ortaya çıkarır.

Cilt Bakımı

Konya Huzur Masaj aynı zamanda cilt bakım hizmetleri de sunmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen arayın.